Nowi Absolwenci Studiów Licencjackich

Dnia 21 września 2016 roku odbyły się kolejne obrony studiów licencjackich w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. W komisji zasiadali ks. dr Antoni Balcerzak, Pani Prorektor dr Maria Laska oraz Pani Dziekan dr Dorota Żuchowska.

WARTO ROZMAWIAĆ

Potrzeba politologów

Praca i jej dostępność są jednym z najważniejszych powodów podejmowania studiów wyższych. A dokładniej mówiąc, od możliwości uzyskania pracy, zależy wybór uczelni dokonywany przez młodego człowieka. Każdy rozsądny człowiek zabiega o pracę, która go uszlachetni, ale także pozwoli się utrzymać, zarobić na potrzeby swojej rodziny. Skarbem jest uczelnia, która poza przekazaniem wiedzy, wyposaża w odpowiedni warsztat praktyczny.

Przez trudy do gwiazd

Z mgr Dorotą Hoffmann, kierownikiem Studium Języków Obcych w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej, ko­ordynatorem Dni Kultury Języka, rozmawia Marta Swędzioł.

POSŁUCHAJ

Flesz (20.10.2015)

Flesz (23.06.2015)

Flesz (16.06.2015)

Flesz (21.05.2015)

Flesz (12.05.2015)

WARSZTATY

GOŚCILIŚMY U NAS

Młodzież z Łukowicy z wizytą w WSKSiM

W piątek 15 lipca br. Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu gościła młodzież z Łukowicy. Ta miejscowość w Małopolsce znana jest z urodzajnych sadów oraz ludzi, którzy z oddaniem służą Bogu, Kościołowi i Polsce – tak jak o. Jan Król CSsR, który od lat niestrudzenie posługuje w Radiu Maryja i dziełach przy nim wyrosłych.

W BIBLIOTECE

TEATR ``DOBRY WIECZÓR``

BYLIŚMY TAM

XI pielgrzymka Rodziny Radia Maryja do Kalisza

1 września już po raz XI Rodzina Radia Maryja, pielgrzymowała do Sanktuarium świętego Józefa w Kaliszu.

NIE PRZEGAP

Debata inaugurująca działalność Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu

W czwartek 29 września br. o godzinie 16.00 w Auli WSKSIM przy ul. św. Józefa 23/35 odbędzie się debata pod hasłem „Jak promować dobre imię Polski w świecie”