3 marca br. w murach Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbył się bal karnawałowy. Zabawa rozpoczęła się późnym wieczorem.

Studenci zgromadzili się w jednej z sal uczelni, by świętować tzw. ostatki. Wnętrze zostało pięknie udekorowane. Z sufitu zwisały balony wypełnione helem, a okna zostały przyozdobione kolorowymi lampkami. Wystroju dopełniła wielka, kręcąca się kula disco. Wszystko to przygotowały studentki: Małgorzata Kulczak i Julia Marconi, z pomocą naszych kolegów.

Nie brakowało również pysznego jedzenia. Na tzw. Małych Ogrodach przygotowano poczęstunek dla uczestników zabawy. Stoły były zastawione smakołykami. Studentka II roku dziennikarstwa Alicja Haczyk wypowiada się w samych pozytywach o niedzielnym balu. – Naprawdę dobrze się bawiłam. Muzyka bardzo mi się podobała, jak również tańce z moimi przystojnymi kolegami. Każdy wyglądał bardzo elegancko i wszystko było na wysokim poziomie. To było bardzo huczne oraz cudowne zakończenie karnawału. Cieszę się, że mogłam się wyszaleć przed wejściem w Wielkim Post. Swoimi przemyśleniami na temat tego wydarzenia, podzieliła się również seminarzystka dziennikarstwa Ada Kostrubiec. – Marzyłam i czekałam długo na ten moment. Założyłam na bal piękną suknię. Była cekinowa i błyszczała we wszystkich kolorach tęczy. Przede wszystkim podobało mi się towarzystwo. Czułam się bardzo komfortowo dzięki luźnej atmosferze. Po za tym, mogłam wreszcie dać upust moim zdolnościom tańca latynoamerykańskiego – mówiła.

Bal zakończył się o godz. 3.00 w nocy. To już drugie takie wydarzenie, organizowane w tym roku akademickim w naszej uczelni. Zabawa odbywała się pod patronatem Samorządu Studenckiego WSKSiM.