Aktualności

Pierwsze tygodnie na CEU San Pablo University    

Pierwsze trzy tygodnie na CEU San Pablo University to czas wyboru przedmiotów, na jakie chciałabym uczęszczać przez najbliższy semestr. Jako studentka dziennikarstwa, miałam możliwość wyboru zajęć ze wszystkich kierunków na wydziale nauk humanistycznych: Reklama i Public Relations; Dziennikarstwo; Komunikacja cyfrowa oraz audiowizualna.

Gdańsk, Westerplatte i Sopot, czyli polskie morze

Jak co semestr, nasza uczelnia zaprasza studentów Erasmusa na wycieczkę do jednego z polskich miast. Ma to na celu przybliżanie nie tylko historii i kultury naszego kraju, ale także poznanie prawdziwego piękna Polski. Dotychczas byliśmy już w Malborku i Poznaniu. Tym razem postanowiliśmy wyruszyć na północ Polski.

Im szybciej, tym… więcej

Pamiętam moją pierwszą myśl, kiedy zaproponowano mi wyjazd na praktyki w ramach programu Erasmus+. „Bardzo śmieszne. Nigdzie nie jadę.” Los okazał się jednak przewrotny i swoje wakacje spędziłam na praktykach w Niemczech.

Na Uniwersytecie w St. Andrews

St. Andrews to urocze nadmorskie miasteczko położone w północno-wschodniej Szkocji ok. 70 km od Edynburga – stolicy Szkocji. Uniwersytet w St. Andrews należy do najbardziej prestiżowych uczelni w Wielkiej Brytanii.

Erasmusi w WSKSiM – Welcome Days

Na początku października na nasza uczelnię przyjechali w ramach programu Erasmus + kolejni studenci z Turcji i Francji. Będą studiować na kierunkach dziennikarstwo, politologia i informatyka. W dniach 4-6 października studenci poznawali uczelnię, spotkali się z Władzami Uczelni, uczestniczyli w warsztatach kulturoznawczych, zwiedzili Radio Maryja, Telewizję Trwam oraz uczestniczyli w pierwszych zajęciach z języka polskiego.

Incoming

Information for incoming students Click to see more

ERASMUS CHARTER FOR HIGHER EDUCATION 2014-2020

Erasmus charter

Biuro programu Erasmus+

Adres: św. Józefa 23/35, 87-100 Toruń

Telefon: 00 48 56 610 72 56

Email:erasmusplus@wsksim.edu.pl