Informacje o aktualnym funkcjonowaniu WSKSiM

W związku z zagrożeniem epidemiologiczny oraz przedłużeniem przez MNSiW zawieszenia zajęć dydaktycznych do 10 kwietnia br. informujemy, że:

• zajęcia dydaktyczne dla studentów stacjonarnych i niestacjonarnych przeniesione zostały na platformę e-learningową dostępną dla osób, które mają konta e-mailowe w domenie wsksim.edu.pl
    Szczegółowe informacje i zaproszenia do wirtualnych klas przesyłane są mailowo, prosimy więc o regularne śledzenie poczty uczelnianej. Wszyscy wykładowcy są dla Państwa także dostępni poprzez kontakt e-mailowy.
  • dziekanat jest czynny, ale zwracamy się prośbą o załatwianie spraw za pośrednictwem Internetu lub telefonicznie (te. 56/6107200)

Wszelkie terminy związane z zaliczeniem sesji automatycznie się przedłużają o okres zawieszenia zajęć, nie ma potrzeby składania w związku z tym dodatkowych podań.
Legitymacje studenckie, decyzją Ministra, są ważne do 31 maja 2020 r.

• rekrutacja na studia podyplomowe, której termin upływa w czasie zawieszenia zajęć, została przedłużona do 31 marca br.
  • niektóre działy Uczelni lub biura ze względu na pracę zdalną personelu będą zamknięte, ale cały czas jest możliwość kontaktu e-mailowego z pracownikami.
  • Biblioteka WSKSiM jest zamknięta do odwołania.