Marketing – podyplomowe

Marketing internetowy

Opis kierunku

Program studiów obejmuje wykłady i ćwiczenia z metod wykorzystania technologii internetowych i informacyjnych w tym kluczowych koncepcji marketingu internetowego: od architektury informacji oraz reklamy, poprzez animacje marketingowe, systemy CMS i SEO oraz optymalizację stron www pod urządzenia mobilne i aplikacje mobilne.

W skrócie

Poziom:

  • studia podyplomowe

Tryb:

  • niestacjonarne
    (z wykorzystaniem e-learningu)

Czas trwania:

  • 1 rok (2 semestry)

Adresaci studiów

Studia kierowane są do osób, które pracują w instytucjach handlowych i przemysłowych lub prowadzą własną działalność gospodarczą i chcą zaistnieć bądź umocnić swoją pozycję na rynku internetowym, mając na uwadze promocję oraz szeroko pojęty marketing produktów i usług z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii. Szczególnie przydatne okażą się obecnym i przyszłym menadżerom działów reklamy, wspierania sprzedaży oraz marketingu produktu, a także właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw.

Praktyczny program studiów

W ramach studiów słuchacze zapoznają się z najnowocześniejszymi technologiami oraz metodami projektowania i wykorzystywania systemów informacyjnych wspomagających działalność handlowo-usługową. Poznają techniki pozyskiwania klienta treścią prezentowanej informacji marketingowej zarówno na portalach internetowych, urządzeniach mobilnych, jak i drukowanych materiałach promocyjnych oraz zdobywają praktyczne umiejętności w toku zajęć projektowych. zobacz program studiów

 

Sylwetka absolwenta

Absolwenci studiów podyplomowych marketing internetowy z łatwością podbijają technologiczny rynek interaktywny i reklamowy. Są dobrze przygotowani w zakresie metod wykorzystania internetu i jego potencjału reklamowego oraz komunikacyjnego. Absolwenci studiów znajdują zatrudnienie w różnych działach marketingu, agencjach interaktywnych, portalach i firmach działających w sieci.

Kontakt

Sekretariat Studiów Podyplomowych

Adres:św. Józefa 23/35, pok. 018
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie
Polska Telefon:+48 56 610 72 12 Fax:+48 56 610 72 01 E-mail:podyplomowe@wsksim.edu.pl Godziny pracy Sekretariatu:od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 15:00