Na Spotkaniu Młodych w Ustrzykach Dolnych

8 marca studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej uczestniczyli w Spotkaniu Młodych Archidiecezji Przemyskiej.

Spotkanie Młodych to inicjatywa, która ma długą, bo ponad dwudziestoletnią tradycję. Młodzi spotykają się miastach archidiecezji, by przez trzy dni modlić się, rozmawiać o wierze i radować się we wspólnocie.

W bloku popołudniowym zatytułowanym „Dumni z Ewangelii” studenci naszej Uczelni – Agnieszka Kutyło, Magdalena Siemianias, Michał Hubala i ks. Maciej Flader –  promowali ofertę dydaktyczną WSKSiM, a w rozmowach indywidualnych z młodzieżą szkolną opowiadali o toruńskiej codzienności.

Studenci zrealizowali także materiał o opisanym tu wydarzeniu wiary – reportaż z wyjazdu zostanie wyemitowany w Telewizji Trwam.