Państwo jako forma organizacji społeczeństwa

Wykładowcy Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu oraz redaktorzy uczelnianego kwartalnika naukowego „Fides, Ratio et Patria. Studia toruńskie” gościli w programie „Rozmowy niedokończone” na antenie TV Trwam w środę 13.07.2016 r.

W programie telewizyjnym gośćmi byli ks. prof. Pawel Bortkiewicz TChr (profesor w Zakładzie Teologii Moralnej, Duchowości Katolickiej i Nauki Społecznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wykładowca WSKSiM), prof. Wojciech Polak (kierownik Zakładu Systemów Politycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, wykładowca WSKSiM, redaktor naczelny kwartalnika naukowego „Fides, Ratio et Patria. Studia toruńskie”) oraz dr Sylwia Galij-Skarbińska (adiunkt w Katedrze Konfliktów Politycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Torunia) i opowiadali o najnowszym wydaniu czasopisma „Fides, Ratio et Patria. Studia toruńskie”  pt.” Państwo jako forma organizacji społeczeństwa”.

Po programie telewizyjnym temat został kontynuowany na antenie Radia Maryja z udziałem ks. prof. dra hab. Pawła Bortkiewicza (profesor w Zakładzie Teologii Moralnej, Duchowości Katolickiej i Nauki Społecznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wykładowca WSKSiM), prof. dra hab. Wojciecha Polaka (kierownik Zakładu Systemów Politycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, wykładowca WSKSiM, redaktor naczelny kwartalnika naukowego „Fides, Ratio et Patria. Studia toruńskie”) oraz dra Jana Wiśniewskiego (kierownik Zakładu Polityki Międzynarodowej w WSKSiM, konsultant Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej MSZ w Toruniu).