Wizyta w Niepokalanowie

10 czerwca przedstawiciele naszej uczelni udali się do Niepokalanowa, gdzie miał miejsce finał XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej zorganizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”.

Klasztor franciszkanów w tych dniach został zapełniony przez grono utalentowanej i ambitnej młodzieży, która miesiącami zgłębiała tematykę Pisma Świętego. Dla najlepszych uczestników przygotowano indeksy na uczelnie wyższe w całej Polsce, w tym również do naszej.

Reprezentacja naszej uczelni przedstawiła ofertę kształcenia oraz korzyści wynikające ze studiowania w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Chętni mogli również zrobić sobie zdjęcie w fotobudce, a także zajrzeć w wirtualny świat przez okulary 3D. Oprócz tego zorganizowano krótki quiz dziennikarski, w którym każdy z uczestników konkursu biblijnego mógł spróbować swych sił. Dla osoby, która najszybciej oraz poprawnie odpowiedziała na pytania zawarte w quizie, przygotowano Bon umożliwiający studiowanie pierwszego semestru w naszej uczelni bezpłatnie. Nagroda ta została wręczona Katarzynie Sośnie, która najlepiej poradziła sobie w walce z czasem oraz wykazała się wiedzą w zakresie sztuki dziennikarskiej.

Natalia Cywińska