Dnia 12 czerwca w Wyższej Szkole Kultury Społecznej I Medialnej miało miejsce ostatnie spotkanie w ramach Legii Akademickiej: nastąpiło wręczenie kart powołania na ćwiczenia wojskowe. Dokonał tego ppłk Mariusz Marciniak – szef Wojskowej Komendy Uzupełnień w Toruniu – wraz z p. Marleną Nawrocką z Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Bydgoszczy. Obecny podczas spotkania był także dr Jan Wiśniewski – pełnomocnik ds. Legii Akademickiej na WSKSiM. Karty powołania otrzymali studenci WSKSiM, jak również uczestniczący w tym programie na naszej Uczelni studenci Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Wyższej Szkoły Gospodarki oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Życzymy Powołanym powodzenia na ćwiczeniach wojskowych i zapraszamy do kolejnej edycji programu Legii Akademickiej.