27 lutego 2019r. w Liceum Ogólnokształcącym im. majora Henryka Sucharskiego w Sierpcu odbyły się jubileuszowe XV Targi Edukacyjne. Na 40 stanowiskach została przedstawiona bogata oferta edukacyjna dla młodzieży.

Na wszystkich zainteresowanych czekali również przedstawiciele Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, którzy na swoim stanowisku udzielali informacji dotyczących działalności uczelni oraz oferty edukacyjnej. Było to możliwe nie tylko poprzez ulotki i foldery, ale przede wszystkim dzięki możliwości swobodnej rozmowy ze studentami. W ramach promocji uczelni, młodzież uczestnicząca w targach brała udział w krótkim teście wiedzy o Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Taka forma promocji szkoły spotkała się z aprobatą uczestników, przede wszystkim za sprawą nagród, którymi były koszulki patriotyczne z logo uczelni. Dużym zainteresowaniem cieszyła się foto-budka, dzięki której każdy z uczestników mógł wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Obecność studentów WSKSiM pozwoliła zapoznać się młodzieży z możliwościami, które wiążą się ze studiowaniem na naszej uczelni oraz przekonać jak największą liczbę maturzystów do współtworzenia z nami społeczności akademickiej.

Jadwiga Umel, Agata Mieczkowska