Kochani Studenci, Wykładowcy, Pracownicy i Przyjaciele!

Święta Wielkanocne w bieżącym roku przychodzi nam przeżywać pośród ludzkich niepewności i uczucia bezradności wobec niszczącej mocy epidemii. W chwili ogarniającego nas zewsząd ludzkiego cierpienia nieśmiało kierujemy wzrok na Chrystusowy krzyż, w którym odkrywamy nadzieję naszego zbawienia. Chrystusowi, który na krzyżu pokonuje zło świata i przez swoje Zmartwychwstanie zwycięża śmierć, powierzmy nasze lęki, aby On sam je pokonał. Odnówmy ufność w Bożą moc, prowadzącą wszystko ku dobremu w sercach tych, którzy miłują.

Wraz z całą społecznością akademicką Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej życzę, aby Zmartwychwstały Chrystus w nasze życiowe zawieruchy wnosił pokój i pewność, że z Bogiem życie nigdy nie umiera.