Kursy Wideo eduweb.pl dla WSKSIM

Mamy przyjemność poinformować, że Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej nawiązała współpracę z serwisem eduweb.pl, w ramach której Studenci mogą otrzymać dostęp do kursów wideo na platformie eduweb.pl.

Dostęp do platformy eduweb.pl możesz uzyskać płacąc 29 zł miesięcznie, w wariancie 10-miesięcznym (290 zł).

Wykupienie dostępu na najbliższe 10 miesięcy jest możliwe do 15 grudnia włącznie. Aby uzyskać dostęp:

  1.  Zarejestruj się w serwisie eduweb.pl
  2.  Będąc zalogowanym, dokonaj opłaty na stronie: Przejdź >>
  3.  Po weryfikacji konta, w ciągu 24 godzin otrzymasz potwierdzenie i dostęp zostanie aktywowany.

Dostęp obejmuje możliwość oglądania online wszystkich Kursów oraz Warsztatów na eduweb.pl przez 10 miesięcy.

Masz dodatkowe pytania? Napisz na biuro@eduweb.pl


Co znajdziesz na eduweb.pl?
eduweb.pl to największy w Polsce serwis z profesjonalnymi kursami wideo (ponad 1000 godzin) z zakresu IT, tworzenia grafiki, stron WWW, programowania, fotografii, wideo, postprodukcji i innych. Poza kompleksowymi kursami online prowadzimy zajęcia na żywo w ramach Eduweb Live i ścieżek specjalizacji, jak również oferujemy Certyfikaty i wsparcie na każdym etapie nauki.
Nasi trenerzy to najwyższej klasy eksperci z branży, którzy na co dzień pracują dla największych firm, dzięki czemu mogą zaprezentować najwyższy poziom praktycznych materiałów szkoleniowych.

Dostęp do wszystkich kursów eduweb.pl w ramach Uczelni
Multilicencje obejmują dostęp do praktycznie wszystkich zasobów eduweb.pl, co znaczy że możesz oglądać setki godzin kursów oraz Warsztatów zawierających masę praktycznej, rynkowej wiedzy z dziedziny IT.
Zobacz Specjalizacje do których uzyskasz dostęp: http://eduweb.pl/specjalizacje/

Certyfikaty Honorowane w Branży i Praktyki
Studenci mają w ramach Multilicencji możliwość przystępowania do Egzaminów, którymi kończą się nasze ścieżki kursów a jednocześnie możliwość bezpłatnego uzyskania Certyfikatów Praktyk i Ekspert. Są to honorowane już przez ponad 100 firm uprawnienia, które stanowią zewnętrzne potwierdzenie zdobytych praktycznych umiejętności. Dodatkowo, w ciągu roku mamy do zaoferowania nawet kilkadziesiąt miejsc na praktykach w najlepszych firmach w branży!

Sprawdzanie postępów, wymiana opinii, punkty i nagrody!
W ramach Multilicencji uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz, również na urządzeniach przenośnych a swoje umiejętności rozwijasz w ramach wybranej ścieżki tematycznej, zatem uczysz się tego co przyda się w Twojej przyszłej pracy.