Międzynarodowa, Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa On-Line

#visualization
Słowo – Obraz – Dźwięk

Już 11 maja 2021 r. odbędzie się Międzynarodowa, Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa On-Line: „#visualization. Słowo – Obraz – Dźwięk”.

Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe Medioznawców WSKSiM działające przy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu oraz Biuro Współpracy Międzynarodowej i Międzyuczelnianej WSKSiM. Wydarzenie ma na celu przybliżyć tematykę funkcjonowania nowych mediów w społeczeństwie.

Natomiast dnia 28 kwietnia 2021 r. odbyła się specjalna audycja radiowa, która poświęcona była temu wyjątkowemu wydarzeniu. Gośćmi „Rozmów Niedokończonych” na antenie Radia Maryja byli: dr Karolina Dziewulska-Siwek – kierownik Instytutu Dziennikarstwa WSKSiM, dr Krystian Chołaszczyński – Kierownik Biura Współpracy Międzyuczelnianej i Międzynarodowej WSKSiM oraz koordynator programu Erasmus+, Mateusz Kaleta – organizator konferencji poświęconych tematyce nowych mediów oraz cyfrowych technologii. Głos zabrali również prelegenci konferencji: prof. Felipa Salvosa II (Papieski i Królewski Uniwersytet Świętego Tomasza, Manila, Filipiny), mgr Lisa Lonati (Scuola Superiore Carolina Albasio, Castellanza, Włochy) oraz prof. Ramiro Velázquez (Universidad Panamericana, Aguascalientes, Meksyk).

Samo nagranie można odsłuchać na stronie: radiomaryja.pl.

Jeśli ktoś z Państwa chce wziąć czynny udział w konferencji (wygłosić referat), prosimy i zgłaszanie się przez formularz dostępny na stronie nowemedia.wsksim.edu.pl.

Termin zgłoszeń uczestnictwa mija 30 kwietnia 2021.

Jeśli ktoś z Państwa chce wziąć udział bierny udział w konferencji – wysłuchać wystąpień; wziąć udział. W dyskusji panelowej, również zapraszamy do zgłaszania tego faktu poprzez formularz na stronie nowemedia.wsksim.edu.pl. Termin zgłoszeń uczestnictwa biernego: 8 maja 2021.

Będzie też możliwość obejrzenia konferencji przez YouTube.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie z udziałem polskich i zagranicznych specjalistów!