„W życiu piękne są tylko chwile …” śpiewał Rysiek Riedel, wokalista zespołu DŻEM. My śpiewamy „w życiu piękne są tylko studia…” – studia rzecz jasna w WSKSiM! 26 lutego, wraz z opiekunem Zygfrydem Habrychem oraz dwójką przecudownych studentów Agatą Mieczkowską i Mateuszem Grafe, udałem się do miejscowości Sierpc, gdzie wspólnie z moimi kompanami dumnie reprezentowaliśmy Naszą Uczelnię.

W LO im. mjr. H. Sucharskiego miały miejsce targi edukacyjne, na których, podobnie jak w zeszłym roku, prezentowały się same znamienite uczelnie z naszej okolicy. Uśmiechy na twarzach i tłumy przy naszym stoisku mówiły same za siebie, spisaliśmy się na medal! Być może mało skromnie brzmią moje słowa, jednak inaczej prawdy samej w sobie przedstawić nie potrafię. Nasza czwórka swoim wigorem i zaangażowaniem w swoją służbę przyciągnęła i przekonała wielu młodych ludzi do WSKSiM.

Po powrocie, troszkę zmęczeni, lecz w pełni usatysfakcjonowani, wiedzieliśmy, że ten dzień przyniósł wiele dobrego. Osobiście życzę każdemu takiego przeżycia, nie ma niczego lepszego od głoszenia tak pięknych wartości jakie prezentuje nasza szkoła młodym ludziom poszukującym porządnych uczelni.

Paweł Hanusiak
Student pierwszego roku politologi WSKSiM