2 stycznia 2019 r. Teatr Studencki „Dobry Wieczór” z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zagościł na scenie kina „Renesans” w Rykach, zaś następnego dnia w Filharmonii im. H. Wieniawskiego w Lublinie. Nowa sztuka pt. „Zmartwychwstanie – fantazja dramatyczna ku czci Adama Mickiewicza” autorstwa Karola H. Rostworowskiego, w reżyserii ojca Dariusza Drążka, została bardzo dobrze przyjęta przez publiczność.

W spektaklu wystąpili studenci Wyższej Szkoły Społecznej i Medialnej w Toruniu: Marta Grabowska, Maciej Truszczyński, Szymon Kamysz, Grzegorz Majewski, Magdalena Madej, Michał Gala, Monika Ratuska, Bartosz Zbucki, Łukasz Leszczyński, Marta Słomczyńska, Maria Zakrzewska, Maria Podolecka, Aleksandra Miklas oraz Patryk Olewiński, a w rolę wieszcza narodowego wcielił się Karol Nosek.

Akcja „Zmartwychwstania” rozpoczyna się na rynku staromiejskim w Krakowie, gdzie trwają przygotowania do wiecu z okazji Święta Niepodległości. Spotkanie przedstawicieli różnych ugrupowań politycznych spowoduje, że Wieszcz zejdzie z pomnika, aby spotkać się z Polakami w godzinę miłości, rozpaczy i przestrogi. Poszczególne godziny są przesłaniem Adama Mickiewicza ku obudzeniu w Polakach ducha i jedności narodowej. Na zakończenie spektaklu widownia wraz z aktorami zaśpiewała hymn narodowy, po którym poruszona publiczność nagrodziła aktorów gromkimi brawami.

Teatr przybył na Lubelszczyznę na zaproszenie pos. Gabrieli Masłowskiej i Rodziny Radia Maryja.