W WSKSiM w Toruniu ruszyła kolejna edycja studiów MBA

  W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu w sobotę ruszyła szósta edycja prestiżowych studiów z zakresu zarządzania – MBA.

  Wykład inaugurujący kolejną już edycję Master of Business Administration wygłosił wiceprezes Lotosu, Jarosław Wróbel.

  – Bierzemy udział w nieprawdopodobnej przebudowie polskiej gospodarki, ale także tej europejskiej i światowej. Jesteśmy w takim momencie historycznym, że wróciliśmy do wyzwań związanych z przemianami na skalę XVIII wieku, czyli na skalę rewolucji przemysłowej – zaznaczył wiceprezes Lotosu, Jarosław Wróbel.

  MBA to kierunek skierowany do osób pracujących lub przygotowujących się do objęcia stanowisk kierowniczych. Wykładowcami są eksperci z Polski i z zagranicy. Studia są prowadzone w języku polskim we współpracy z wykładowcami ze Stanów Zjednoczonych.

  – Nie wolno się łamać. Trudności są po to, żeby je pokonywać, żeby się rozwijać. Rzeczy trudne robię zaraz, niemożliwe za chwilę – mówił dyrektor i założyciel Radia Maryja, o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

  Podyplomowe studia MBA trwają dwa semestry. Rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej odbywa się co pół roku.

  TV Trwam News