WSKSiM na Targach Akademia w Gdańsku

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu w dniach 21-22 marca 2016r. wzięła udział w targach edukacyjnych  „Akademia ” w Gdańsku.

Studenci reprezentowali uczelnię w ramach praktyk w Dziale Promocji. Przyszli kandydaci odwiedzający stoisko WSKSiM mogli dowiedzieć się min. o kierunkach, praktykach oraz życiu studenckim. Odwiedzający zadawał wiele pytań i chciał się dowidzieć jak najwięcej o toruńskiej uczelni.

-Nigdy nie słyszałam o tej uczelni. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona możliwością wielu praktyk i zaangażowania się w życie studenckie  – powiedziała jedna z zainteresowanych maturzystek.

Odwiedzający stoisko mogli spróbować swoich sił przed i za kamerą. Perspektywa współpracy z ogólnopolską telewizją i radiem wydała się im bardzo interesująca. Studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej promowali także warsztaty dziennikarskie, które odbędą się w dniach 24-27 sierpnia 2016r. w kampusie uczelni. Na warsztatach przyszli studenci mogą sprawdzić się w roli dziennikarza i nie tylko.

-Wydaje mi się, że bardzo dobrym pomysłem są takie warsztaty. Będę mogła  poznać studentów  oraz zobaczyć jak wygląda uczelnia,  radio i telewizja od środka. Na  pewno się na nich pojawię – powiedziała licealistka z Koszalina.

Targi edukacyjne są bardzo dobrą inicjatywą do promowania uczelni poprzez ogromną liczbę odwiedzających.

Zdjęcia: