Wyzwania komunikacji w erze cyfrowej

Nowa publikacja: „Wyzwania komunikacji w erze cyfrowej”, pod redakcją: Krystiana Chołaszczyńskiego, Karoliny Dziewulskiej-Siwek oraz Mateusza Kalety!

Wspólne dzieło polskich i filipińskich ekspertów.

Publikacja była możliwa dzięki wspaniałemu programowi Erasmus+, który zbliża wszystkich i wszędzie!

Dnia 21 kwietnia 2020 r. Biuro Współpracy Międzyuczelnianej i Międzynarodowej przy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, realizujące program ERASMUS+, oraz Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu współorganizowali międzynarodową konferencję pt.: „Cyfrowy świat – rzeczywistość czy fikcja?”. Miejsce: wirtualne…

Nowa sytuacja wymagała zastosowania nowatorskich rozwiązań. W związku z tym cała konferencja odbyła się w on-line. Naukowcy oraz specjaliści omówili najważniejsze kwestie związane z obecną pandemią, nowymi technologiami i odpowiedzią ze strony świata dziennikarskiego na wyzwania związane z bieżącą sytuacją polityczną. Była to już kolejna konferencja medioznawcza.

Z przyjemnością informujemy, że finalnym efektem prac medioznawców jest publikacja. Poświęcona jest ona wyzwaniom komunikacji w erze cyfrowej. Wśród twórców są naukowcy i praktycy z Polski oraz Filipin.

Publikacja została sfinansowana ze środków programu Erasmus+.
Zachęcamy do lektury!