Z promocją do Nakła nad Notecią

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej zaprezentowała ofertę dydaktyczną na Targach Edukacji i Pracy „Bądź autorem swojej kariery”. Spotkanie zorganizowało Młodzieżowe Centrum Kultury OHP.

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica wystąpili przedstawiciele uczelni wyższych i szkół policealnych województwa kujawsko-pomorskiego. Naszą Uczelnię reprezentowali: ks. Maciej Flader, Mirosław Politowski, dr Aleksandra Stolarczyk. Delegacja WSKSiM zaznajomiła uczniów z oferowanymi kierunkami kształcenia, działalnością naukowo-popularyzatorską Szkoły, medialnym zaangażowaniem studentów w jej promocję.

Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a sami uczniowie najczęściej dopytywali o tok nauczania niestacjonarnego oraz o możliwości, jakie stwarza przed nimi ukończenie informatyki. Przypomnijmy, to jeden z czterech – obok dziennikarstwa i komunikacji społecznej, kulturoznawstwa oraz politologii – kierunek studiów I stopnia w WSKSiM.

Zdjęcia (M. Politowski):