W Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu trwa sylwestrowe spotkanie z cyklu „Życie to… coś więcej”. To już druga edycja tego wydarzenia skierowanego do młodzieży w wieku od 13 do 19 lat.

Uczestnicy spotkania codziennie biorą udział w Eucharystii. W programie znalazły się także zajęcia z psychologiem, wolontariuszami oraz konferencje. Głównym punktem wydarzenia będzie zabawa. Nowy Rok młodzież przywita w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. O północy sprawowana będzie Msza święta.

O. Wacław Zyskowski CSsR, organizator Sylwestra z cyklu „Życie to… coś więcej”, wskazuje, że spotkanie jest m.in. okazją do podziękowania Bogu za miniony rok.

– Mijający rok był bardzo bogaty i obfitował w wiele ważnych wydarzeń. Czasami były to wydarzenia trudne, na które młodzi nie mogli być przygotowani. Kolejny rok również dla wielu będzie m.in. czasem podejmowania ważnych decyzji jak zmiana szkoły czy wybór kierunku studiów. Chcemy ich do tego zaprosić oraz poprosić, żeby z bożej perspektywy popatrzyli z na to, co za nimi, ale również na to, co przed nami – mówi o. Wacław Zyskowski CSsR.

Sylwestrowe spotkanie z cyklu „Życie to… coś więcej” organizowane w murach Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zakończy się jutro.

RIRMDrogi Młody Przyjacielu!

Mijający rok był niezwykle bogaty w różne nieprzewidywalne wydarzenia, mógł, jednym słowem: zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie dla nas obojętny. Dlatego proponujemy Ci dobrze zakończyć ten rok i niebanalnie rozpocząć nowy.
Zapraszamy Cię na sylwestra z cyklu Życie to COŚ WIĘCEJ!  – od 30 grudnia 2022 roku do 1 stycznia 2023 w Hotelu Akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej.
W programie czas na refleksję i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa sylwestrowa. Kto był z nami w zeszłym roku, ten wie! Nasza oferta kierowana jest do młodzieży w wieku od 13 do 19 lat.
Zapraszamy Cię, skorzystaj!
Zapisy tylko za pośrednictwem formularza internetowego, do którego link znajduje się poniżej. Wszelkie dalsze informacje zostaną przesłane w mailu, po uzupełnieniu formularza.
Koszt sprowadza się do pokrycia kosztów posiłków – 150zł.
Drodzy Rodzice i Dziadkowie!
Zachęcamy do polecenia naszego spotkania Waszym dzieciom i wnukom. To może być dla nich wspaniały, wartościowo spędzony czas w gronie rówieśników.
Zapraszamy!

Sylwester 2023 - zapisy

Życie to COŚ WIĘCEJ – Sylester 2022 fot. AKSiM, RM

Życie to COŚ WIĘCEJ – Sylester 2022 fot. AKSiM, RM

Życie to COŚ WIĘCEJ – Sylester 2022 fot. AKSiM, RM

Życie to COŚ WIĘCEJ – Sylester 2022 fot. AKSiM, RM